- 3 Beds2.5 Baths1,928 SqFt1/31 31Pending
$475,000
- 3 Beds1.75 Baths1,288 SqFt1/14 14Pending
$340,000
- 2 Beds2.75 Baths2,751 SqFt1/35 35Active
$449,999
- 4 Beds2.5 Baths3,136 SqFt1/13 13Active
$3,000,000
- 0.92 Acres1/10 10Active
$179,500
$804,000
$854,000
5.9%1661 E Thomas RD, Grapeview, WA 98546
Windermere RE/Himlie • Keith Fuller

$675,000
$645,000
4.7%61 E Anderson LN, Shelton, WA 98584
COMPASS • Samantha Roeder

$650,000
$675,000
3.7%141 E Deer Creek RD, Shelton, WA 98584
Real Broker LLC • Darin Holland

$615,000
$625,000
1.6%2214 Eastend NW, Olympia, WA 98502
Real Broker LLC • Darin Holland

$600,000
$610,000
1.6%0 XXX N Stairway TRL, Hoodsport, WA 98548
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$575,000
$599,000
4.0%19282 E State Route 106, Belfair, WA 98528
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$555,000
$535,000
3.7%21 E Miracle Heights DR, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Realty Group • Richard Beckman

$530,000
$509,000
4.1%350 N Wynoochee, Hoodsport, WA 98548
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$510,000
$525,000
2.9%40 E Susan CT, Union, WA 98592
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$505,000
$519,995
2.9%180 E Osprey LN, Shelton, WA 98584
Real Broker LLC • Larissa Bauer

$499,000
$499,000
20 E Tall Timber LN, Shelton, WA 98584
Real Broker LLC • Darin Holland

$474,950
$474,950
429 W I ST, Shelton, WA 98584
Better Properties Covington • Anna Khmilevsky

$449,000
$449,000
63 E South Island DR, Shelton, WA 98584
John L. Scott SHL • Isaiah Johnston

$445,000
$445,000
2131 E Saint Andrews DR, Shelton, WA 98584
Paramount Real Estate Group • Mary Shumaker

$430,000
$430,000
340 E Ann Arbor DR, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$429,000
$439,000
2.3%3090 E State Route 106, Union, WA 98592
Windermere RE/Himlie • Keith Fuller

$406,000
$399,999
1.5%643 E Portage RD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$399,000
$399,000
160 E Shamrock DR, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$390,000
$390,000
71 E Lilly Pond LN, Shelton, WA 98584
Berkshire Hathaway NWREShelton • Kevin A. Cronquist

$390,000
$399,000
2.3%702 E Hiawatha BLVD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$385,000
$369,900
4.1%541 E Coulter Creek RD, Allyn, WA 98528
John L. Scott Belfair • Ashley Leinneweber

$377,000
$389,999
3.3%428 E Mc Bryde AVE, Montesano, WA 98563
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$370,000
$435,800
15.1%123 W Birch ST, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$355,000
$349,000
1.7%400 W Lough LN, Westport, WA 98595
Windermere R.E. Westport • Jennifer F. Custer

$355,000
$350,000
1.4%390 E Road of Tralee, Shelton, WA 98584
Blue Emerald Real Estate Co. • Tiffany R. Bowen

$350,000
$355,000
1.4%903 W Cota ST, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$343,000
$335,000
2.4%681 E Inspiration WAY, Shelton, WA 98584
Properties NW of Gig Harbor • Brynn Smith

$340,000
$339,000
0.3%91 Lorrain CT NE, Belfair, WA 98528
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$337,000
$330,000
2.1%3242 Frances DR SE, Lacey, WA 98503
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$327,000
$324,777
0.7%430 N Kokanee Ridge DR, Hoodsport, WA 98548
Windermere R.E. Port Orchard • James Bergstrom

$315,000
$320,000
1.6%161 N Dow Mountain RD, Hoodsport, WA 98548
M4 Real Estate Group • Cameron Liebl

$311,000
$308,000
1.0%160 E Shamrock DR, Shelton, WA 98584
Coldwell Banker Danforth • Brenda Bakken

$309,550
$315,000
1.7%101 NE Anchor DR, Belfair, WA 98528
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$305,000
$300,000
1.7%50 E Mikkelson RD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$297,500
$339,000
12.2%572 E Pointes DR W, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$295,000
$285,000
3.5%567 NE Adams AVE, Chehalis, WA 98532
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$295,000
$310,000
4.8%13912 97th AVE NW, Gig Harbor, WA 98329
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$295,000
$295,000
171 N Beacon Point LOOP S, Lilliwaup, WA 98555
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$279,000
$279,000
4431 W Cloquallum RD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$274,000
$290,000
5.5%41 E Portree PL, Shelton, WA 98584
Shelton Land & Homes, LLC • Jodie Guedon

$263,000
$255,000
3.1%1261 E Mason Lake RD, Shelton, WA 98584
Keller Williams South Sound • Robert Seiler

$260,000
$249,900
4.0%5620 Mount Tahoma CT SE, Lacey, WA 98503
Virgil Adams Real Estate, Inc. • Rick M. Wilson

$260,000
$262,500
1.0%241 E Road of Tralee, Shelton, WA 98584
RE/MAX Exclusive • Daniel Bennett

$256,000
$254,000
0.8%942 Cascade AVE, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$250,000
$250,000
211 E St. Andrews Dr, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$238,000
$239,000
0.4%126 E Springfield CT, Shelton, WA 98584
John L. Scott SHL • Dawn Pannell

$235,000
$249,000
5.6%3421 W Shelton Matlock RD, Shelton, WA 98584
Windermere RE/Himlie • Kelly Zoldak

$230,000
$250,000
8.0%226 S 9th ST, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$226,000
$219,500
3.0%136 E Barnacle BLVD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$165,000
$165,000
210 E Olympic DR, Grapeview, WA 98546
RE/MAX Top Executives • Kamie Sawtell

$161,000
$190,000
15.3%1020 E Enchantment, Union, WA 98592
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$135,000
$129,000
4.7%1517 S 2nd ST, Shelton, WA 98584
Berkshire Hathaway NWREShelton • Dan Beckley

$130,000
$119,999
8.3%2531 E Timberlake DR W, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$130,000
$170,000
23.5%1316 Summit DR, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$109,900
$109,900
0 W HIGHLAND RD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Richard Beckman

$105,000
$110,000
4.5%1252 E Crestview DR, Shelton, WA 98548
Richard Beckman Realty Group • Darin Holland

$100,000
$127,000
21.3%700 W Elson Road, Shelton, WA 98584
Keller Williams Downtown Sea • Nicholas T. Vilvandre

$74,000
$74,000
0 W Salmonberry DR, Elma, WA 98541
Richard Beckman Rlty Group LLC • Richard Beckman

$65,000
$68,000
4.4%1001 W Star Lake DR, Elma, WA 98541
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$56,000
$59,500
5.9%411 W Grove St #B, Shelton, WA 98584
Realty One Group Pacifica • James Wonser Jr

$45,000
$47,000
4.3%29 Tyee PL #TR 29, Elma, WA 98541
Richard Beckman Rlty Group LLC • Richard Beckman

$36,000
$30,000
20.0%70 E Olde Lyme Rd, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$34,000
$39,000
12.8%0 Dahman Rd, Shelton, WA 98584
Shelton Land & Homes, LLC • Pat Robinson

$25,000
$28,000
10.7%0 Sunset Ridge RD, Union, WA 98592
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$25,000
$30,000
16.7%201 E Andrejs RD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$25,000
$30,000
16.7%0 E Andrejs RD, Shelton, WA 98584
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$25,000
$25,000
151 W Buck Prairie RD, Elma, WA 98541
Richard Beckman Rlty Group LLC • Darin Holland

$22,000
$23,500
6.4%530 E Aycliffe DR, Shelton, WA 98584
Coldwell Banker Danforth • Brenda Bakken

Managing Broker / Team Leader | License ID: 104254
+1(360) 463-7624 | darin@hollandhomegroup.com